leader-ltd

Відповіді на часті запитання

Кадрове агентство LEADER-LTD, активно працює та розвиваєте у сфері рекрутингу  з 2015 року. Ми чудово розуміємо, як важливо побудувати сильну команду кваліфікованих працівників, які будуть працювати на розвиток вашого бізнесу. 

Більшість компаній намагаються укомплектувати свій штат самостійно, але нам добре відомо, що даний процес забирає багато часу та сил. Для вирішення проблем з відкритими вакансія вам готові допомогти наші рекрутери. А щоб розвіяти всі ваші сумніви, ми здійснили підбірку основних питань, які допоможуть розвіяти ваші сумніви  - Чи варто звертатися в кадрове агентство?

Як замовити послугу підбору персоналу?

Послугу підбору персоналу можна замовити на нашому сайті, залишивши заявку, надіславши E-mail – повідомлення, зателефонувавши рекрутерам компанії або завітавши до нас в офіс. Після цього відділ кадрового забезпечення компанії аналізує та озвучує вартість і орієнтовні терміни закриття вакансії. Далі ми з Вами підписуємо Договір про надання рекрутингових послуг, який чітко визначає права та обов’язки обох сторін, після чого ми активно шукаємо кандидатів на надану Вами вакансію.

За який період ви зможете закрити відкриту вакансію?

Протягом 5 робочих днів від моменту підписання Договору та отримання авансу,  ми направляємо перших кандидатів на розгляд Клієнту. Далі все залежить від Вашого рішення та рішення кандидата, як пройде період стажування та адаптації.

Які гарантії, що ви мені знайдете працівнка?

Ми активно працюємо над кожною заявкою та зацікавлені в тому, щоб швидше знайти для Вас потрібного працівника. Наша компанія працює на ринку уже 5 років, ми маємо свою базу клієнтів та хочемо щоб нам довіряли і зверталися знову. На початку співпраці ми також укладаємо договір про надання рекрутингових послуг, який чітко визначає права та обов’язки обох сторін.

Скільки вартує підбір менеджера з продажу?

Вартість залежить від вимог та кваліфікації спеціаліста, а також від представлених умов роботи  і коливається від 4 до 6 тисяч гривень.

Які відбувається процес аутсорингу рекрутера?

Наш рекрутер працює на Вас, це вигідно якщо у Вашій компанії є кілька вакансій та чітко поставлені завдання на рекрутера. Впродовж робочого дня рекрутер виділяє декілька годин на роботу саме з Вашою компанією та активно шукає кандидатів. В рекламний бюджет послуга аутсортингу рекрутера не входить. Закриття вакансії клієнт підтверджує сам, рекрутер тільки рекомендує Вам кандидатів. Вартість послуг складає від 3000 грн. , рекрутер приділяє роботі над вашою заявкою від 10 робочих годин на тиждень, та щотижня подає звітність про обсяг виконаних завдань!

Які умови співпраці при укладанні Договору на аутсориннг персоналу?

Перед укладанням Договору клієнт зазначає посаду та об’єм роботи, який хоче перекласти на спеціаліста, ми обговорюємо скільки часу потрібно нашому спеціалісту часу  на виконання поставлених завдань. В договорі описуються обов’язки та всі умови співпраці. Потім клієнт оплачує послуги, а наш спеціаліст активно працює над вашими завданнями. 

Що краще аутсоринг чи послуга підбору персоналу?

Це залежить від того, кого Ви шукаєте, адже якщо Вам потрібен вузькопрофільний спеціаліст, який володіє всіма потрібними знаннями, що є передовими у Вашій компанії, краще обирати послугу підбору персоналу. Проте, якщо Вам потрібен спеціаліст з невідомої для Вас галузі, краще віддати перевагу аутсортингу, ніж самому витрачати час на дослідження невідомої сфери діяльності, а потім ще й навчати цьому новачків. Ми надаємо як послуги з підбору персоналу, так і аутсортинг.

Кадрове агентство