Знаходимо тих, хто веде до успіху!!!

Кадрове агентство "ЛІДЕР-ЛТД"

надійний партнер у пошуку та підборі ключових гравців для Вашої команди!

ПРО НАС

Компанія «ЛІДЕР-ЛТД» - багатопрофільне підприємство, що надає своїм Клієнтам широкий спектр послуг з розвитку та підтримки БІЗНЕСУ! 

Ми активно працюємо та розвиваємося з 2015 року.

Наша команда готова запропонувати послуги, як і в сфері рекрутингу, так і в сфері реклами, адже компанія повноцінно розвиває два підрозділи:

 • Міжнародне кадрове агентство – що надаємо послуги у сфері рекрутингу по всій території України та Європи. Здійснюємо пошук та підбір як лінійного персоналу, так і ТОП-менеджерів. Ми співпрацюємо з власниками бізнесу будь-якої форми власності, та укомплектовуємо  штат, відповідно до заявки Замовника. 
 • Рекламно-виробниче агентство – пропонує виготовлення, реконструкцію, монтаж/демонтаж рекламних конструкцій, всі види поліграфічних послуг, брендування, розміщення реклами на власних площах тощо

Детальніше на сайті -  leader-ltd.com.ua

 

Завжди відкриті до діалогу та обговорення індивідуальних умов співпраці!

НАШІ ПОСЛУГИ

РЕКРУТИНГ

 • Пошук та підбір персоналу за вашою заявкою
 • Варто звернутися, коли Вам необхідно закрити одну позицію за конкретними параметрами.


Вартість послуги від 10 000 грн. / вакансія

АУТСОРСИНГ

 • Аутсорсинг рекрутингового відділу.
 • Найкращий вибір, якщо вам потрібно обробити велику кількість кандидатів або підібрати від 3 працівників на одну позицією.

 

Вартість послуги від 8 000 грн. / місяць

АУТСТАФІНГ

 • лізинг певного спеціаліста на повний день на певний період.
 • Може бути вигідним для компаній, які мають потребу у тимчасовому персоналі, наприклад, під час сезонного підвищення обсягів роботи, або коли потрібні спеціалісти для виконання певних проектів.

Вартість послуги залежить від складності проекту

Послуга "ТАЄМНИЙ ПОКУПЕЦЬ"

 • Наш агент відвідує Вашу організацію та здійснить повний аналіз якості обслуговування та ефективності роботи працівників в межах, що власники бізнесу підтримують порівняння з послугами конкурента.


Вартість послуги від 750 грн. / заявка

HR консалтинг:

Аудит персоналу та організаційний аналіз

Ми проведемо глибокий аналіз вашої команди, виявимо сильні та слабкі сторони, а також можливості для оптимізації.

Розробка стратегії управління персоналом

Разом з вами ми визначимо стратегічні цілі управління персоналом та розробимо індивідуальний план дій для досягнення їх.

Рекрутинг та підбір персоналу

Ми забезпечуємо професійний підбір кандидатів з урахуванням ваших потреб та вимог, забезпечуючи відповідність посадовим обов’язкам та корпоративній культурі.

Оцінка та розвиток персоналу

Ми розробимо індивідуальні плани розвитку для вашої команди, що сприятимуть підвищенню їхньої продуктивності та відповідності ключовим компетенціям.

Управління змінами та переорієнтаціям

Наші експерти допоможуть вам ефективно керувати змінами в організації та максимально впровадити нові стратегії та процеси.

Прописання та впровадження карт посад, KPI

Розробка чітких, робочих  карт посад та оптимізація структури компанії для підвищення ефективності управління та комунікації. 

 

Умови співпраці:

 • Підписання угоди про співпрацю: компанія та кадрове агентство підписують угоду, в якій накладаються умови співпраці, такі як термін дії угоди, види послуг, вартість послуг, взаємні права та обов'язки.
 • Пошук та відбір кандидатів: кадрове агентство виконує пошук та відбір кандидатів на вакансії компанії, відповідно до вимог, визначеними компанією.
 • Проведення співбесід: кадрове агентство проводить співбесіди з відібраними кандидатами для оцінки їх професійних та особистісних перевірок якості, а також для відповідності вимогам компанії.
 • Представлення компаній кандидатів: кадрове агентство представляє компанії, кандидатів, які пройшли відбір та відповідають вимогам зазначених у заявці.
 • Контроль якості роботи: кадрове агентство контролює якість роботи своїх працівників, які працювали в компанії, та забезпечує вирішення можливих проблем.
 • Оплата послуг: компанія оплачує кадровому агентству вартість послуг згідно з угодою про співпрацю.

Товариство з обмеженою відповідальністю «ЛІДЕР-ЛТД»

Код ЄДРПОУ: 40046166 

58013, Україна, м. Чернівці, вул. Героїв Майдану, 194А, ІІ поверх, 246 офіс

Зв'язуйтеся з нами: 

+380 66 245 9009 /  +380 96 119 00 10 - Світлана

Електронна пошта work.leader.ltd@gmail.comГрафік роботи - Пн-Пт (09:00-18:00, Пт. до 17:00)

facebookinstagramvibertelegramwhatsapp

ЗАЯВКА НА СПІВПРАЦЮ:

SendPulse logoНадано SendPulse